Sohbete Katıl

sohbet icon
sohbet icon

HAKKIMIZDA

SanalSohbet.Net olarak, her zaman kullanıcılarımıza en iyi sohbet ve chat deneyimi yaşamalarını sağlamaya çalıştık. Sanal Sohbet platformu artık bir marka haline gelmiş bir sohbet sitesi olmuştur. Açıldığı günden bugüne kadar, her zaman saygılı ve seviyeli bir sohbet mekanı olmuş, binlerce kişi sanal sohbet odaları sayfalarında aradıkları dostlukları ve arkadaşlıkları bulmuştur.

Sanal Sohbet Neden Açıldı?

Ülkemizde ve dünyada, online sohbet kültürünün gelişmesi 90’lı yıllarda başlamıştır. Yeni yeni gelişen chat sistemleri, internetin henüz hızlı bağlantıların olmadığı süreçte ortaya çıktı. O dönemde video sohbet, sesli chat, kameralı sohbet uygulamaları bulunmuyordu. Bunun nedeni, hem yazılımsal anlamda gerekli adımların atılmamış olması, hem de yavaş bağlantı hızının bu tarz sohbet uygulamalarına yeterli gelmemesiydi. İşte tam bu dönemde, insanların farklı kişilerle sanal ortamda tanışabilmesi için IRC tabanlı olarak çalışan sohbet siteleri ortaya çıktı ve hızla gelişti. Milyonlarca insan, birbirinden farklı konularda açılmış olan sohbet odaları seçeneklerinden, beğendiklerine girerek kendilerine hem yeni dostlar edindiler, hem de bilgi ve kültür seviyelerini arttırdılar.

SanalSohbet.Net gelişen teknolojiyi kullanarak, kullanıcılarına en iyi sohbet deneyimini yaşatmak amacıyla kuruldu. Tamamen ücretsiz şekilde hizmet sunan sohbet sitemizde, hızlı ve güvenli şekilde kimlik bilgilerinizi açığa vurmadan sohbetler edebilmekte, günün her saati çalan harika müzikler eşliğinde de eğlenceli vakitler geçirebilmektesiniz. Yarışma ve oyun kanallarımızda ise, diğer kullanıcılarla bilginizi yarıştırabilmekte, rekabet ortamı içinde bilgi birikiminizi arttırabilmektesiniz. Ödüllü yarışmalarımız da yapılmakta ve kazananlara çeşitli hediyeler verilmektedir.

Sanal Sohbet platformu olarak, mobil sohbet ve chat programları aracılığıyla, sosyalleşmeniz için gereken tüm imkanları size sağlıyoruz. Mobil telefonlarınız üzerinden, sohbet odası sayfalarımıza nick/rumuz seçerek bağlanabilir ve mobil chat keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Sanal Sohbet Odalarına Nasıl Giriş Yapabilirim?

Bilgisayar üzerinden sohbet odalarımıza erişmek için sanalsohbet.net internet adresimize giriş yapın. Sohbet girişi kısmından istediğiniz nick/rumuz seçimini yaptıktan sonra sohbete bağlan butonuna tıklayın. Hızlı bir şekilde ücretsiz chat odaları sayfalarımız açılacaktır. Radyo da otomatik olarak çalmaya başlayacaktır. Akıllı mobil telefonlardan giriş yapmak isteyenler, ister sohbet sitemiz üzerinden, isterlerse de google play store uygulamamızı indirerek giriş yapabilmektedir.

Mobil sohbet sayfamız, kullanıcı kolaylığı kriterlerine göre hazırlanmış ve rahatça sohbet edebilmeniz için gereken tüm özelliklere sahip şekilde sizlere sunulmuştur. Mirc sohbet programı kullanıcıları ise, Türkçe Mirc indir linkine tıklayarak mirc sohbet odalarına bağlanabilmektedir. Bunun için öncelikle Türkçe mIRC programını bilgisayarınıza indirin ve kurulumu gerçekleştirin. Daha sonra açılan kısımda nick yazarak sohbet sitemize giriş yapın. Sanal Sohbet Odaları olarak her zaman kaliteli bir sohbet ortamı oluşturmanın gayreti içindeyiz. Sizlerden ricamız, sohbet odası kurallarına uyarak muhabbet etmeniz ve sohbet sitemizin daha farklı kitlelere de ulaşmasında bize yardımcı olmanızdır. Güzel şeyler paylaşıldıkça çoğalır sloganıyla en güzel dostluklar sanalsohbet.net sohbet sitesinde sizleri bekliyor!

Sohbet - Chat - Mobil Sohbet - Sohbet Odaları -
Seviyeli Sohbet - Sohbet Sitesi - İslami Sohbet